AZ Displays ZEDP1010L35
Manufacturer :
AZ Displays
Mfr. Part # :
ZEDP1010L35
Description
10.1" PCAP I2C to USB adapter
Catalog
Display, Monitor - LCD Driver/Controller
DataSheet
ZEDP1010L35 PDF
Price is not available, please RFQ
ZEDP1010L35 Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • Touchscreen:-
  • Voltage - Input:5V
  • Voltage - Output:-
  • Size / Dimension:1.42" L x 1.18" W (36mm x 30mm)
  • Interface:USB
  • Operating Temperature:-20°C ~ 70°C