Newhaven Display, Intl. C-22-0501NA
Manufacturer :
Newhaven Display, Intl.
Mfr. Part # :
C-22-0501NA
Description
DISPLAY VFD CUST AUDIO
Catalog
Display Modules - Vacuum Fluorescent (VFD)
DataSheet
C-22-0501NA PDF
Price is not available, please RFQ
C-22-0501NA Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Box
  • Part Status:Obsolete
  • Outline L x W x H:106.20mm x 22.00mm x 6.50mm
  • Viewing Area:-
  • Display Format:-
  • Display Type:Character
  • Format:-
  • Voltage - Supply:-
  • Character Size:-
  • Number of Dots:-
  • Interface:-
  • Controller Type:-
  • Operating Temperature:-20°C ~ 70°C