Newhaven Display, Intl. D0113MT-25-1302
Mfr. Part # :
D0113MT-25-1302
Description
DISPLAY VFD 7-SEG 1X13 9.6MM
DataSheet
D0113MT-25-1302 PDF
Price is not available, please RFQ
D0113MT-25-1302 Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Box
  • Part Status:Obsolete
  • Outline L x W x H:129.00mm x 25.00mm x 7.50mm
  • Viewing Area:-
  • Display Format:13 x 1
  • Voltage - Supply:-
  • Character Size:9.60mm H x 4.60mm W
  • Controller Type:-
  • Operating Temperature:-20°C ~ 70°C