Newhaven Display, Intl. NHD-5.7-320240WF-ETXI#
Mfr. Part # :
NHD-5.7-320240WF-ETXI#
Description
LCD DISPLAY TFT 5.7" 320X240 WHT
DataSheet
NHD-5.7-320240WF-ETXI# PDF
Price is not available, please RFQ
NHD-5.7-320240WF-ETXI# Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Box
  • Part Status:Obsolete
  • Touchscreen:-
  • Diagonal Screen Size:5.7" (144.78mm)
  • Viewing Area:118.28mm W x 88.60mm H