Newhaven Display, Intl. NHD-5.7-320240WFB-ETXI #-1
Mfr. Part # :
NHD-5.7-320240WFB-ETXI #-1
Description
LCD TFT 5.7" 320X240 WHT W/CTRL
DataSheet
NHD-5.7-320240WFB-ETXI #-1 PDF
Price is not available, please RFQ
NHD-5.7-320240WFB-ETXI #-1 Tech Specifications
  • Touchscreen:-
  • Diagonal Screen Size:5.7" (144.78mm)
  • Viewing Area:118.28mm W x 88.60mm H