Newhaven Display, Intl. NHD-4.3-480272ZF-ATXI#-1
Mfr. Part # :
NHD-4.3-480272ZF-ATXI#-1
Description
LCD DISP TFT 4.3" 480X272 B/L
DataSheet
NHD-4.3-480272ZF-ATXI#-1 PDF
Price is not available, please RFQ
NHD-4.3-480272ZF-ATXI#-1 Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Bulk
  • Part Status:Obsolete
  • Display Type:TFT - Color
  • Display Mode:Transmissive
  • Touchscreen:-
  • Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
  • Viewing Area:98.87mm W x 56.86mm H