Newhaven Display, Intl. NHD-2.7-12864UCY3
Mfr. Part # :
NHD-2.7-12864UCY3
Description
LCD OLED GRAPHIC 128 X 64 YLW
DataSheet
NHD-2.7-12864UCY3 PDF
Price is not available, please RFQ
NHD-2.7-12864UCY3 Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Bulk
  • Part Status:Obsolete
  • Touchscreen:-
  • Diagonal Screen Size:2.7" (68.58mm)
  • Viewing Area:66.00mm W x 33.00mm H