Newhaven Display, Intl. NHD-5.7-640480WF-CTXL#
Mfr. Part # :
NHD-5.7-640480WF-CTXL#
Description
LCD TFT 5.7" 640X480 WHT W/CTLR
DataSheet
NHD-5.7-640480WF-CTXL# PDF
Price is not available, please RFQ
NHD-5.7-640480WF-CTXL# Tech Specifications
  • Touchscreen:-
  • Diagonal Screen Size:5.7" (144.78mm)
  • Viewing Area:117.50mm W x 88.70mm H