Newhaven Display, Intl. NHD-10.1-HDMI-A-RSXV
Mfr. Part # :
NHD-10.1-HDMI-A-RSXV
Description
10.1HDMI USB-HID W/AUDIO
DataSheet
NHD-10.1-HDMI-A-RSXV PDF
Price is not available, please RFQ
NHD-10.1-HDMI-A-RSXV Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Tray
  • Display Mode:Transmissive
  • Touchscreen:-
  • Diagonal Screen Size:10.1" (256.54mm)
  • Viewing Area:222.72mm W x 125.28mm H