Newhaven Display, Intl. NHD-5.7-320240WFB-CTXI#-T-1
Mfr. Part # :
NHD-5.7-320240WFB-CTXI#-T-1
Description
LCD DISP TFT 5.7" 320X240 WHI
DataSheet
NHD-5.7-320240WFB-CTXI#-T-1 PDF
Price is not available, please RFQ
NHD-5.7-320240WFB-CTXI#-T-1 Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Box
  • Display Mode:Transmissive
  • Touchscreen:Resistive
  • Diagonal Screen Size:5.7" (144.78mm)
  • Viewing Area:118.28mm W x 88.60mm H