Newhaven Display, Intl. NHD-3.5-320240MB-ASXV-T
Mfr. Part # :
NHD-3.5-320240MB-ASXV-T
Description
3.5" MOUNTABLE MVA RES TOUCH
DataSheet
NHD-3.5-320240MB-ASXV-T PDF
Price is not available, please RFQ
NHD-3.5-320240MB-ASXV-T Tech Specifications
  • Display Mode:Transmissive
  • Touchscreen:Resistive
  • Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
  • Viewing Area:70.08mm W x 52.56mm H