Newhaven Display, Intl. NHD-3.12-25664UMB3
Mfr. Part # :
NHD-3.12-25664UMB3
Description
OLED GRAPH MULTIFONT BLUE 3.12
DataSheet
NHD-3.12-25664UMB3 PDF
Price is not available, please RFQ
NHD-3.12-25664UMB3 Tech Specifications
  • Touchscreen:-
  • Diagonal Screen Size:3.12" (79.25mm)
  • Viewing Area:82.00mm W x 22.00mm H