Newhaven Display, Intl. NHD-3.12-25664UCY2
Mfr. Part # :
NHD-3.12-25664UCY2
Description
LCD OLED GRAPHIC 256 X 64 YLW
DataSheet
NHD-3.12-25664UCY2 PDF
Price is not available, please RFQ
NHD-3.12-25664UCY2 Tech Specifications
  • Touchscreen:-
  • Diagonal Screen Size:3.12" (79.25mm)
  • Viewing Area:82.00mm W x 22.00mm H