Newhaven Display, Intl. NHD-3.12-25664UCW2
Mfr. Part # :
NHD-3.12-25664UCW2
Description
3.12 GRAPHIC WHITE OLED
DataSheet
NHD-3.12-25664UCW2 PDF
Price is not available, please RFQ
NHD-3.12-25664UCW2 Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Bulk
  • Part Status:Active
  • Display Type:OLED - Passive Matrix
  • Display Mode:-
  • Touchscreen:-
  • Diagonal Screen Size:3.12" (79.25mm)
  • Viewing Area:82.00mm W x 22.00mm H