Newhaven Display, Intl. NHD-3.5-320240MF-ATXL#-CTP-1
Mfr. Part # :
NHD-3.5-320240MF-ATXL#-CTP-1
Description
LCD TFT QVGA 3.5" CAP T/S
DataSheet
NHD-3.5-320240MF-ATXL#-CTP-1 PDF
Price is not available, please RFQ
NHD-3.5-320240MF-ATXL#-CTP-1 Tech Specifications
  • Display Mode:Transmissive
  • Touchscreen:Capacitive
  • Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
  • Viewing Area:72.88mm W x 55.36mm H