Newhaven Display, Intl. NHD-4.3-480272MB-ASXN
Mfr. Part # :
NHD-4.3-480272MB-ASXN
Description
4.3" MOUNTABLE SUNLIGHT READ TFT
DataSheet
NHD-4.3-480272MB-ASXN PDF
Price is not available, please RFQ
NHD-4.3-480272MB-ASXN Tech Specifications
  • Display Mode:Transmissive
  • Touchscreen:-
  • Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
  • Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H