Newhaven Display, Intl. NHD-2.23-12832UMY3
Mfr. Part # :
NHD-2.23-12832UMY3
Description
OLED GRAPH MULTIFONT YEL 2.23
DataSheet
NHD-2.23-12832UMY3 PDF
Price is not available, please RFQ
NHD-2.23-12832UMY3 Tech Specifications
  • Touchscreen:-
  • Diagonal Screen Size:2.23" (56.64mm)
  • Viewing Area:60.00mm W x 18.00mm H