Newhaven Display, Intl. NHD-3.5-320240MB-ASXN
Mfr. Part # :
NHD-3.5-320240MB-ASXN
Description
3.5" MOUNTABLE SUNLIGHT READ TFT
DataSheet
NHD-3.5-320240MB-ASXN PDF
Price is not available, please RFQ
NHD-3.5-320240MB-ASXN Tech Specifications
  • Display Mode:Transmissive
  • Touchscreen:-
  • Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
  • Viewing Area:70.08mm W x 52.56mm H