Newhaven Display, Intl. NHD-2.7-12864WDY3-M
Mfr. Part # :
NHD-2.7-12864WDY3-M
Description
2.7 YELLOW GRAPHIC OLED
DataSheet
NHD-2.7-12864WDY3-M PDF
Price is not available, please RFQ
NHD-2.7-12864WDY3-M Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Tray
  • Part Status:Active
  • Touchscreen:-
  • Diagonal Screen Size:2.7" (68.58mm)
  • Viewing Area:63.41mm W x 32.69mm H