Newhaven Display, Intl. NHD-10.1-HDMI-A-RSXV-CTU
Mfr. Part # :
NHD-10.1-HDMI-A-RSXV-CTU
Description
10.1HDMI CAP USB-HID TOUCH&AUDIO
DataSheet
NHD-10.1-HDMI-A-RSXV-CTU PDF
Price is not available, please RFQ
NHD-10.1-HDMI-A-RSXV-CTU Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Tray
  • Display Mode:Transmissive
  • Touchscreen:Capacitive
  • Diagonal Screen Size:10.1" (256.54mm)
  • Viewing Area:222.72mm W x 125.28mm H