Newhaven Display, Intl. NHD-10.1-1024600MB-LSXV
Mfr. Part # :
NHD-10.1-1024600MB-LSXV
Description
10.1" MOUNTABLE MVA TFT
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
NHD-10.1-1024600MB-LSXV PDF
Price is not available, please RFQ
NHD-10.1-1024600MB-LSXV Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Bulk
  • Part Status:Active
  • Display Type:TFT - Color
  • Display Mode:Transmissive
  • Touchscreen:-
  • Diagonal Screen Size:10.1" (256.54mm)
  • Viewing Area:222.72mm W x 125.28mm H