NXP Semiconductors MPC857TVR80B
Mfr. Part # :
MPC857TVR80B
Description
IC MPU MPC8XX 80MHZ 357BGA
DataSheet
MPC857TVR80B PDF
Price is not available, please RFQ
MPC857TVR80B Tech Specifications
  • Series:MPC8xx
  • Package:Tray
  • Speed:80MHz
  • Display & Interface Controllers:-
  • Ethernet:10Mbps (1), 10/100Mbps (1)
  • SATA:-
  • USB:-
  • Voltage - I/O:3.3V
  • Operating Temperature:0°C ~ 105°C (TA)