API Delevan SPD127R-332M
Mfr. Part # :
SPD127R-332M
Description
FIXED IND 3.3UH 7.5A 18 MOHM SMD
DataSheet
SPD127R-332M PDF
Price is not available, please RFQ
SPD127R-332M Tech Specifications
  • Series:SPD127R
  • Package:Tape & Reel (TR)
  • Part Status:Active
  • Type:Wirewound
  • Material - Core:Ferrite
  • Inductance:3.3 µH
  • Tolerance:±20%
  • Current Rating (Amps):7.5 A
  • Current - Saturation (Isat):7.5A
  • Shielding:Shielded
  • DC Resistance (DCR):18mOhm Max
  • Ratings:-
  • Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
  • Inductance Frequency - Test:100 kHz
  • Supplier Device Package:-
  • Size / Dimension:0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
  • Height - Seated (Max):0.315" (8.00mm)