Califia Lighting (Bivar) SW-093-145
Mfr. Part # :
SW-093-145
Description
WASHER SHOULDER #4 NYLON
DataSheet
SW-093-145 PDF
Price is not available, please RFQ
SW-093-145 Tech Specifications
  • Thread/Screw/Hole Size:#4
  • Diameter - Inside:0.115" (2.92mm)
  • Diameter - Outside:0.235" (5.97mm)
  • Diameter - Shoulder:0.140" (3.56mm)
  • Thickness - Overall:0.142" (3.60mm)
  • Length - Below Head:0.093" (2.36mm)