Califia Lighting (Bivar) SW-032-135
Mfr. Part # :
SW-032-135
Description
WASHER SHOULDER #4 POLY SULFIDE
DataSheet
SW-032-135 PDF
Price is not available, please RFQ
SW-032-135 Tech Specifications
  • Thread/Screw/Hole Size:#4
  • Diameter - Inside:0.116" (2.95mm)
  • Diameter - Outside:0.215" (5.46mm)
  • Diameter - Shoulder:0.130" (3.30mm)
  • Thickness - Overall:0.071" (1.80mm)
  • Length - Below Head:0.032" (0.81mm)