Richco, Inc. (Essentra Components) 10SCM004004
Mfr. Part # :
10SCM004004
Description
SHOULDER WASHER 4.1MM ID 8.4MM O
DataSheet
10SCM004004 PDF
Price is not available, please RFQ
10SCM004004 Tech Specifications
  • Thread/Screw/Hole Size:-
  • Diameter - Inside:-
  • Diameter - Outside:-
  • Diameter - Shoulder:-
  • Thickness - Overall:0.059" (1.50mm)
  • Length - Below Head:0.157" (4.00mm)