Stainless Steel Products 304FH2500-C03
Mfr. Part # :
304FH2500-C03
Description
SAFETY LOCK WIRE .250"X36" 1=3F
DataSheet
304FH2500-C03 PDF
Price is not available, please RFQ
304FH2500-C03 Tech Specifications
  • Type:304 (18-8) Stainless Wire
  • Specifications:0.250" Dia x 36.000" L (6.35mm x 914.40mm), Full Hard, ASTM A313