Stainless Steel Products 3041Q1250-C02
Mfr. Part # :
3041Q1250-C02
Description
SAFETY LOCK WIRE .125"X24" 1=2FT
DataSheet
3041Q1250-C02 PDF
Price is not available, please RFQ
3041Q1250-C02 Tech Specifications
  • Type:304 (18-8) Stainless Wire
  • Specifications:0.125" Dia x 24.000" L (3.18mm x 609.60mm), 1/4 Hard, ASTM A580