Stainless Steel Products 304SA2500-C02
Mfr. Part # :
304SA2500-C02
Description
SAFETY LOCK WIRE .250"X24" 1=2FT
DataSheet
304SA2500-C02 PDF
Price is not available, please RFQ
304SA2500-C02 Tech Specifications
  • Type:304 (18-8) Stainless Wire
  • Specifications:0.250" Dia x 24.000" L (6.35mm x 609.60mm), Soft, ASTM A580