Stainless Steel Products 304FH1050-C02
Mfr. Part # :
304FH1050-C02
Description
SAFETY LOCK WIRE .105"X24" 1=2F
DataSheet
304FH1050-C02 PDF
Price is not available, please RFQ
304FH1050-C02 Tech Specifications
  • Type:304 (18-8) Stainless Wire
  • Specifications:0.105" Dia x 24.000" L (2.67mm x 609.60mm), Full Hard, ASTM A313