Stainless Steel Products 304SA2500-C01
Mfr. Part # :
304SA2500-C01
Description
SAFETY LOCK WIRE .250"X12" 1=1FT
DataSheet
304SA2500-C01 PDF
Price is not available, please RFQ
304SA2500-C01 Tech Specifications
  • Type:304 (18-8) Stainless Wire
  • Specifications:0.250" Dia x 12.000" L (6.35mm x 304.80mm), Soft, ASTM A580