Rocom Couplings DTOOO150-C.500-C.312
Mfr. Part # :
DTOOO150-C.500-C.312
DataSheet
DTOOO150-C.500-C.312 PDF
Price is not available, please RFQ
DTOOO150-C.500-C.312 Tech Specifications
  • Type:Shaft Coupler
  • Specifications:0.312" (7.93mm) Diameter to 0.500" (12.70mm) Diameter