Rocom Couplings BTOOM125-S12MM-S06MM
Mfr. Part # :
BTOOM125-S12MM-S06MM
DataSheet
BTOOM125-S12MM-S06MM PDF
Price is not available, please RFQ
BTOOM125-S12MM-S06MM Tech Specifications
  • Type:Shaft Coupler
  • Specifications:0.236" (6.00mm) Diameter to 0.472" (12.00mm) Diameter