Rocom Couplings BTOOM150-C16MM-C12MM
Mfr. Part # :
BTOOM150-C16MM-C12MM
DataSheet
BTOOM150-C16MM-C12MM PDF
Price is not available, please RFQ
BTOOM150-C16MM-C12MM Tech Specifications
  • Type:Shaft Coupler
  • Specifications:0.472" (12.00mm) Diameter to 0.630" (16.00mm) Diameter