Rocom Couplings BTOOO150-C.500-C.375
Mfr. Part # :
BTOOO150-C.500-C.375
DataSheet
BTOOO150-C.500-C.375 PDF
Price is not available, please RFQ
BTOOO150-C.500-C.375 Tech Specifications
  • Type:Shaft Coupler
  • Specifications:0.375" (9.53mm) Diameter to 0.500" (12.700mm) Diameter