Rocom Couplings DTOOM125-S12MM-S08MM
Mfr. Part # :
DTOOM125-S12MM-S08MM
DataSheet
DTOOM125-S12MM-S08MM PDF
Price is not available, please RFQ
DTOOM125-S12MM-S08MM Tech Specifications
  • Type:Shaft Coupler
  • Specifications:0.315" (8.00mm) Diameter to 0.472" (12.00mm) Diameter