Rocom Couplings DTOOM125-C10MM-C06MM
Mfr. Part # :
DTOOM125-C10MM-C06MM
DataSheet
DTOOM125-C10MM-C06MM PDF
Price is not available, please RFQ
DTOOM125-C10MM-C06MM Tech Specifications
  • Type:Shaft Coupler
  • Specifications:0.236" (6.00mm) Diameter to 0.394" (10.00mm) Diameter