Rocom Couplings DTOOM125-C12MM-C10MM
Mfr. Part # :
DTOOM125-C12MM-C10MM
DataSheet
DTOOM125-C12MM-C10MM PDF
Price is not available, please RFQ
DTOOM125-C12MM-C10MM Tech Specifications
  • Type:Shaft Coupler
  • Specifications:0.394" (10.00mm) Diameter to 0.472" (12.00mm) Diameter