Rocom Couplings DTOOO100-C.375-C.250
Mfr. Part # :
DTOOO100-C.375-C.250
DataSheet
DTOOO100-C.375-C.250 PDF
Price is not available, please RFQ
DTOOO100-C.375-C.250 Tech Specifications
  • Type:Shaft Coupler
  • Specifications:0.250" (6.35mm) Diameter to 0.375" (9.53mm) Diameter