Rocom Couplings BTOOO150-S.500-S.312
Mfr. Part # :
BTOOO150-S.500-S.312
DataSheet
BTOOO150-S.500-S.312 PDF
Price is not available, please RFQ
BTOOO150-S.500-S.312 Tech Specifications
  • Type:Shaft Coupler
  • Specifications:0.312" (7.93mm) Diameter to 0.500" (12.70mm) Diameter