Rocom Couplings DTOOM150-C16MM-C10MM
Mfr. Part # :
DTOOM150-C16MM-C10MM
DataSheet
DTOOM150-C16MM-C10MM PDF
Price is not available, please RFQ
DTOOM150-C16MM-C10MM Tech Specifications
  • Type:Shaft Coupler
  • Specifications:0.394" (10.00mm) Diameter to 0.630" (16.00mm) Diameter