Rocom Couplings BTOOO150-S.625-S.375
Mfr. Part # :
BTOOO150-S.625-S.375
DataSheet
BTOOO150-S.625-S.375 PDF
Price is not available, please RFQ
BTOOO150-S.625-S.375 Tech Specifications
  • Type:Shaft Coupler
  • Specifications:0.375" (9.53mm) Diameter to 0.625" (15.88mm) Diameter