Rocom Couplings BTOOM150-C12MM-C06MM
Mfr. Part # :
BTOOM150-C12MM-C06MM
DataSheet
BTOOM150-C12MM-C06MM PDF
Price is not available, please RFQ
BTOOM150-C12MM-C06MM Tech Specifications
  • Type:Shaft Coupler
  • Specifications:0.236" (6.00mm) Diameter to 0.472" (12.00mm) Diameter