Rocom Couplings BTOOO150-S.625-S.500
Mfr. Part # :
BTOOO150-S.625-S.500
DataSheet
BTOOO150-S.625-S.500 PDF
Price is not available, please RFQ
BTOOO150-S.625-S.500 Tech Specifications
  • Type:Shaft Coupler
  • Specifications:0.500" (12.70mm) Diameter to 0.625" (15.88mm) Diameter