Rocom Couplings BTOOM150-S16MM-S16MM
Mfr. Part # :
BTOOM150-S16MM-S16MM
DataSheet
BTOOM150-S16MM-S16MM PDF
Price is not available, please RFQ
BTOOM150-S16MM-S16MM Tech Specifications
  • Type:Shaft Coupler
  • Specifications:0.629" (16.00mm) Diameter to 0.63" (16mm) Diameter