Rocom Couplings DTOOO100-S.312-S.250
Mfr. Part # :
DTOOO100-S.312-S.250
DataSheet
DTOOO100-S.312-S.250 PDF
Price is not available, please RFQ
DTOOO100-S.312-S.250 Tech Specifications
  • Type:Shaft Coupler
  • Specifications:0.250" (6.35mm) Diameter to 0.312" (7.93mm) Diameter