Rocom Couplings DTOOO150-C.625-C.500
Mfr. Part # :
DTOOO150-C.625-C.500
DataSheet
DTOOO150-C.625-C.500 PDF
Price is not available, please RFQ
DTOOO150-C.625-C.500 Tech Specifications
  • Type:Shaft Coupler
  • Specifications:0.500" (12.70mm) Diameter to 0.625" (15.88mm) Diameter