TOKO / Murata NFE61HT181C2A9L
Mfr. Part # :
NFE61HT181C2A9L
Description
FILTER LC(T) 180PF SMD
DataSheet
NFE61HT181C2A9L PDF
Price is not available, please RFQ
NFE61HT181C2A9L Tech Specifications
  • Resistance - Channel (Ohms):-
  • Current:2 A
  • Values:C = 180pF
  • ESD Protection:No
  • Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
  • Applications:Automotive
  • Voltage - Rated:100V
  • Mounting Type:Surface Mount
  • Package / Case:2706 (6816 Metric), 3 PC Pad
  • Size / Dimension:0.268" L x 0.063" W (6.80mm x 1.60mm)
  • Height:0.075" (1.90mm)