Advanced Thermal Solutions, Inc. ATS-HP-F8L350S19W-459
Mfr. Part # :
ATS-HP-F8L350S19W-459
Description
FLAT HEATPIPE 19W 9.5X6.5X350MM
DataSheet
ATS-HP-F8L350S19W-459 PDF
Price is not available, please RFQ
ATS-HP-F8L350S19W-459 Tech Specifications
  • Wick Type:Sintered
  • Length:13.780" (350.00mm)
  • Width:0.372" (9.45mm)
  • Height:0.256" (6.50mm)
  • Diameter:-
  • Operating Temperature:30°C ~ 120°C