Advanced Thermal Solutions, Inc. ATS-HP-D7L100S129W-136
Mfr. Part # :
ATS-HP-D7L100S129W-136
Description
ROUND HEATPIPE 130W 7X100MM
DataSheet
ATS-HP-D7L100S129W-136 PDF
Price is not available, please RFQ
ATS-HP-D7L100S129W-136 Tech Specifications
  • Wick Type:Sintered
  • Length:3.937" (100.00mm)
  • Width:-
  • Height:-
  • Diameter:0.276" (7.00mm) OD
  • Operating Temperature:30°C ~ 120°C